Álláslehetőségek

Dolgozz velünk, légy Te is tagja a sikeres Emineo Magánkórház csapatának! Intézményünk ismertsége, és ezzel együtt a betegek száma is folyamatosan növekszik. Sikerünket többek között a már meglévő kollégáinknak köszönhetjük, akik munkájukat lelkiismeretesen, nagy odaadással és kedvességgel végzik. Törekszünk munkatársaink megbecsülésére, hisszük ugyanis, hogy az elégedett páciens elégedett munkatársak segítségével gyógyulhat meg.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk, jelenlegi nyitott pozíció(i)nk:

Gyógytornász – manuálterapeuta

Az Emineo Magánkórház gyógytornász-manuálterapeutát keres teljes- vagy részmunkaidős állás betöltésére.

Elvárás: szakirányú végzettség, mozgásszervi rehabilitációban (ortopédia, traumatológia) szerzett néhány éves tapasztalat, felhasználói szintű számítógépes ismeretek, angol nyelvtudás

Amit kínálunk: színvonalas, barátságos munkakörnyezet; versenyképes fizetés

Érdeklődés esetén kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el a kovacs.zsuzsanna@emineo.hu e-mail címre a pozíció megjelölésével!

Egészségügyi recepciós

Az Emineo Magánkórház recepciósokat keres teljes munkaidős állás betöltésére.

Feladatok: betegelőjegyzés, betegkoordináció; adminisztráció; pénzkezelés; számlák kiállítása a páciensek felé; esetenként vérvétel, infúzióbekötés

Elvárás: középfokú egészségügyi végzettség (szakközépiskola, OKJ), felhasználói szintű számítógépes ismeretek, legalább alapfokú angol nyelvtudás

Ápoló

Az Emineo Magánkórház ápolót keres teljes munkaidős állás betöltésére.

Feladatok: páciensek műtéti előkészítése, ápolási dokumentáció vezetése, műtéten átesett páciensek
posztoperatív ápolása

Elvárás: minimum középfokú szakirányú végzettség, legalább alapfokú angol nyelvtudás, felhasználói
szintű számítógépes ismeretek

Előny: mozgásszervi (ortopédiai/traumatológiai) területen szerzett tapasztalat vagy gyermek- illetve
csecsemőápolói végzettség

Műtőssegéd-sterilező

Az Emineo Magánkórház műtőssegédet/műszermosogató-sterilező munkatársat keres teljes munkaidős állás betöltésére.

Feladatok: ortopédiai műtőben a műtéti szakasszisztens és az orvos munkájának segítése, betegmozgatás, betegek kísérésre, műtőtakarítás, eszközök takarítása, sterilizálási folyamatban segédkezés a műtősszakasszisztensnek.

Elvárás: műtőssegéd/fertőtlenítő-sterilező végzettség (OKJ tanfolyam) vagy legalább 2 éves szakmai tapasztalat